+90534 023 09 25
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

​Mikrofon süngeri baskılı olursa ne işe yarar?

​Mikrofon süngeri baskılı olursa ne işe yarar?

Mikrofon süngeri baskılı  olursa ne işe yarar sorusunun iki önemli cevabı vardır. Bunlardan ilki kanalın dışarıya verdiği izlenim ile alakalıyken, diğeri ise kanalınızın akılda kalması konusuyla yakın ilişkilidir.

Yukarıda belirtilen iki fayda logo baskısı olan süngerlerin özelliği iken, bu sünger diğerleri gibi teknik işlevleri de görür.

MİKROFON SÜNGERİ BASKILI İŞLEM İLE REKLAM

Mikrofon süngeri baskılı işlem ile adeta bir reklam aracına, daha doğrusu reklam panosuna dönüşür. Bu nasıl olur diye aklınıza bir soru gelebilir. Konuyu kısaca anlatmak gerekirse; sünger üzeri boş bir alandır ve bu alan videolarınızı izleyenlerin direkt olarak göz hizasına gelir. Dolayısıyla bu süngerin üzerine logo bastırdığınız zaman sizin logonuzu da direkt olarak görürler. Böylece kanalınızın logosunu izleyenlerin hafızasına kazıyabilirsiniz. Sadece logonuzu değil, aynı zamanda sloganınızı da bu alana ekleyerek vermek istediğiniz mesajı insanlara iletebilirsiniz.

Peki, mikrofon süngeri baskılı işlem ile reklam yapmak sadece videolardan mı ibaret? Tabi ki değil…

Mikrofon dediğimiz cihaz küçüktür ve portatiftir. Onu istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu sayede sadece video izleyenler değil, çekim esnasında sizi ve mikrofonu orada görenler de logonuzu ya da sloganınızı görebilir.

MİKROFON SÜNGERİ BASKILI İŞLEM İLE KURUMSAL İZLENİM

Mikrofon süngeri baskılı işlem ile kurumsal izlenim ya da bir diğer ifadeyle kurumsal itibar çalışması da yapabilirsiniz.

Süngere logo bastırma işlemi kanalınıza kurumsal bir izlenim katar. Bu da takipçileriniz ya da videolarınızı izleyen kişilerin sizin hakkında olumlu düşünceye sahip olması noktasında katkı sağlar.

Bunun yanı sıra size disiplinli bir görünüm de katabilir.

MİKROFON SÜNGERİ VE TEKNİK FAYDALAR

Mikrofon süngeri baskılı  olsun ya da olmasın bazı teknik faydalara sahiptir. Logo baskılı olduğu zaman size hem yukarıdaki saydığımız avantajlar hem de genel avantajlara sahip olur.

Peki, nedir o genel avantajlar?

Genel avantajlardan kastedilen aslında teknik faydalardır. Mikrofonlar sesin kaydedilmesi ya da daha yüksek çıkması için aracı olan cihazlardır. Bu noktada temiz ses kaydı çok önemlidir. Rüzgar sesi ya da çevresel sesler kayda girdiğinde ne söylendiğini anlamak oldukça zor bir hale gelebilir. Sünger ise daha temiz bir kayıt ve daha net bir ses için size yardımcı olur. Rüzgar ve çevresel seslerin şiddetini azaltır.

Mikrofon süngeri cihazı korumak için de önemlidir. Mikrofon üzerine toz ya da minik parçalar konabilir. Bu parçalar mikrofonun içine de sızabilir. Sünger ile toz ve parçacıklara karşı mikrofonu koruyabilirsiniz. Üstelik temizlenmesi de oldukça kolaydır. Bunun dışında düşme ve vura gibi istenmeyen olaylara karşı darbe emici özelliğe sahiptir. Darbenin şiddetini azaltabilir.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?