+90534 023 09 25
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mikrofon süngeri baskılı faydaları

Mikrofon süngeri baskılı faydaları

Mikrofon süngeri baskılı  faydaları, onları sıradan süngerlerden ayıran avantajlar olarak ön plana çıkar. Her şeyden önce logolu süngerler, şirketinizin ya da kanalınızın itibarına direkt etki eden bir donanımdır. Ayrıca reklam faaliyetlerinize de katkı sağlar. Bunların dışında; sıradan süngerlerde olduğu gibi logolu  logo baskılı mikrofon süngeri de cihazı koruma ve kalite sese katkı gibi avantajlara sahiptir.

 

Mikrofon süngeri baskılı İle Reklam Çalışması

 

Mikrofon süngeri baskılı ile reklam çalışmanıza katkı sağlayabilirsiniz. Logo, başlı başına bir reklam çalışmasıdır ve logolu sünger ile logonuzu gittiğiniz yere taşıyabilirsiniz. Mikrofonun üzerinde yer alan logolu sünger, sizin için taşınabilir reklam tabelası görevi görür. Üstelik kanalınızı ya da şirketinizi videolarınızı izleyen kişilerin aklına daha kolay bir şekilde kazıyabilirsiniz. Logonuzu gördükleri yerde kuruluşunuzun ismini hatırlarlar. Bununla birlikte, mikrofon süngerinin üzerine sloganınızı da bastırabilirsiniz.

 

Kurumsal Kimlik İçin Mikrofon süngeri baskılı

Baskılı Mikrofon süngeri reklam dışında kurumsal kimlik çalışmaları için de önemli bir donanımdır. Kurumsal kimlik çalışması hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşmak için önemlidir. Aynı zamanda şirketinizin itibarını doğrudan ilgilendirir. Logolu mikrofon süngeri bu noktada da devreye girer ve izleyicilerin gözünde şirketinizin ya da kanalınızın itibarını arttırabilir. Video çekerken logolu mikrofon süngeri kullandığınız zaman izleyicilere daha derli toplu bir görüntü verirsiniz. İşinizin üzerinde titizlikle durduğunuz algısını oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda disiplinli bir ekip olduğunuza dair imaj oluşturabilirsiniz. Bu şekilde izleyicilerin gözünfe itibarınız artabilir ve videolarınızı daha fazla ciddiye alabilirler. İtibar, takipçilerin sürekliliği için önemlidir. Sizi bir otorite olarak kabul eden izleyiciler diğer işlerinizi de takip edebilir.

 

Mikrofon süngeri baskılı Modelleri

 

Mikrofon süngeri baskılı modelleri farklı çeşitlere ayrılmakla beraber hangi tasarımı seçeceğiniz önemlidir. Bazı sünger modellerinin çeşitli işlerle özdeşleşmiştir. Örneğin; silindir şeklindeki uzun mikrofon süngerleri daha çok haber kanalları tarafından tercih edilir. Yuvarlak ya da elips şeklindeki mikrofon süngeri diğer televizyon programlarında daha çok görülür. Genel yayın yapan televizyon kanallarının haber bültenlerinde ise köşeli olan süngerlere rastlayabilirsiniz. Bunların dışında, son yıllarda internet televizyonları ve Youtube kanalları da sünger kullanmaya başlamıştır. Bunun sonucu olarak Youtube için mikrofon süngeri arayanlar da artmıştır. Dikkat edilirse; Youtuber denilen kanal sahipleri ise daha çok yuvarlak ya da elips şeklindeki süngerleri tercih ederler. Öte yandan, süngere logo basma işlemini yaptıracağınız çok önemlidir. İşinde tecrübesiz olan kuruluşlar baskıda hata yapabilir ve ortaya hiç istemeyeceğiniz bir iş çıkabilir. Bu sebeple logo baskılı mikrofon süngeriyapan yerler arasında deneyimli firmaları seçmeniz gerekir.

 

Mikrofon Süngerinin Diğer Faydaları

 

Mikrofon süngeri baskılının diğer faydaları arasında kalite ses faktörü ön plana çıkar. Özellikle dış çekim yapıyorsanız rüzgar sesinin kayda girmesi gibi olumsuz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Rüzgar dışında diğer çevresel sesler de kayda olumsuz etki yapabilir.  Logo baskılı mikrofon süngeri kullandığınız zaman çevresel seslerin ve hafif şiddetteki rüzgarların kayıta olan etkisini azaltabilirsiniz. Bu sayede daha temiz bir ses elde edebilirsiniz. Mikrofon süngeri cihazı koruma noktasında da size yardımcı olur. Mikrofonlar darbe ya da düşme gibi etkilere karşı çok dayanıklı değillerdir. Mikrofon süngeri baskılı  ise yumuşak yapısı ile düşme ve darbe gibi olaylara karşı koruma sağlar. Bu tür olaylar meydana geldiğinde darbe etkisini emerek cihaza ulaşan şiddetin azalmasını sağlar. Bununla birlikte, sadece darbeye karşı değil tozlara ve diğer küçük parçacıklara karşı da etkilidir. Mikrofonu sünger ile kapladığınızda cihazın içerisinde girebilecek tozlara ve minik parçacıklara karşı koruma duvarı örmüş olursunuz.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?