+90534 023 09 25
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mikrofon süngeri baskı logonuzu taşıyor

Mikrofon süngeri baskı logonuzu taşıyor

Mikrofon süngeri baskı  ile logonuzu taşıyarak sizin için adeta bir reklam aracı haline geliyor. Mikrofonların üzerine takılan süngerler, pek çok işe yarıyor. Baskı işlemi ile logo ya da slogan uygulandığı zaman ise düşük maliyetli mobil tanıtım işlevi gören bir alet haline geliyor.

 

Şöyle ki; kanalınız ya da kurumunuz için mikrofon süngeri baskı siparişi verdiğiniz zaman, firmanız logosu, sloganı ya da istediğiniz herhangi başka bir şey süngerin üzerine işleniyor. Daha sonra bu süngeri kullanarak içerik oluşturduğunuz zaman, izleyenler logonuzu veya sloganınız yahut her ikisini birlikte  direkt olarak görüyor. Böylece kuruluşunuzun izleyenlerin aklına kazınması daha kolay olabiliyor.

 

MİKROFON SÜNGERİ BASKI İŞLEMİ İLE KURUMSAL İTİBAR

 

Mikrofon süngeri baskı işlemi geçirdikten sonra kanalınız için bir kurumsal itibar aracına da dönüşebilir. Bu nasıl olur diye aklınıza bir soru gelebilir?

 

Konuya daha yakından bakmamız gerekirse; özellikle Youtube gibi online platformlarda içerik üreten pek çok kanal var. Bunların pek azı başarılı oluyor. Başarılı olanlara baktığımız zaman içeriklerin kalitesi ya da türü etkili oluyor. Bununla birlikte doğru ekipman da önemli. Dolayısıyla Youtuber denilen bu kitle arasında işine önem verenler olarak öne çıkıyor. Mikrofon süngeri baskı ile buluştuğu zaman, üzerine logonuz basılır. Böylece izleyenlere işinizin üzerinde ne kadar özenle durduğunu gösterebilirsiniz. İçeriğiniz ne olursa olsun, onlara belli bir iş disiplinin içerisinde çalıştığınız şeklinde izlenim verebilirsiniz. İster Youtube olsun ister başka bir platform; mikrofon süngeri baskı işlemi ile daha kurumsal bir hava verebilirsiniz.

 

MİKROFON SÜNGERİ BASKI İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

 

Mikrofon süngeri baskı işlemi nasıl yapılır sorusu, belki de bu konuda cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. Sorunun cevabı; ‘işi ehline bırakın’ şeklinde cevaplanabilir. Sebebi ise; bu süngerler sıradan süngerlerden farklıdır. Ayrıca baskı işlemi aşamasında özel teknikler kullanılır ve kullanılan boya da baskıya uygun bir boyadır.

 

İşin ehli olmak önemlidir; çünkü mikrofon süngeri baskı işlemi kötü uygulandığı zaman hem emekler hem de harcanan para boşa gitmiş olur. Kötü bir baskı uygulaması neticesinde sünger üzerine basılan görüntü soluk olabilir. Bunun dışında; istenilen renk tonu tutturulamamış ya da yapılan baskı dağınık şekilde uygulanmış olabilir. Bu da kurumsal itibar adına iyi görüntü bir yana, son derece olumsuz bir izlenim bırakabilir.

 

Firmamız, mikrofon süngeri baskı işlemi konusunda yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Daha önce yapmış olduğumuz işleri web sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Yine internet sitemiz üzerinden referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 

İletişim bilgilerimiz web sitemiz üzerinde yer almaktadır, bu bilgiler aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?