+90534 023 09 25
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mikrofon süngeri baskı ile daha şık görünüm

Mikrofon süngeri baskı ile daha şık görünüm

Mikrofon süngeri baskı uygulaması ile süngerler daha şık bir hale geliyor. Şöyle ki; baskısız olan süngerler genelde aynı görüntüye sahip oluyor. İşin içine baskı tekniği girdiği zaman ise sizin kullandığınız sünger diğerlerin ayrışıyor. Peki, bu neden önemli?

 

Bunun en önemli avantajı iki noktada ortaya çıkıyor. Söz konusu avantalar reklam ve dışarıya vermiş olduğunuz izlenim.

 

Reklam noktasında sağladığı avantajlardan başlayacak olursak; videolarınızı takip eden izleyiciler mikrofonu direkt olarak görür. Baskısız bir sünger bu yüzden boş bir reklam alanıdır. Bilindiği üzere reklamcılık görse ve işitsel gibi çeşitli dallara ayrılır. Burada sünger üzerindeki boş alan görsel reklam için uygun bir yer teşkil eder. Mikrofon süngeri baskı tekniği ile o boş alana logonuzu yapıştırabilir, böylece izleyenlerin aklında yer edebilirsiniz.

 

Süngere logo işletmenin bir diğer avantajı ise sizi izleyenlere vereceğiniz görünü ile alakalıdır. Logolu sünger size kurumsal bir hava katar. Zaten kurumsal bir yapıdaysanız bunu belli etmenize yardımcı olur. Aslında bu kanalınızın itibarına yönelik yapmış olduğunuz bir yatırımdır. Bunun dışında, işinize verdiğiniz önem ve disiplin de burada kendini belli edebilir. Zira siz, diğer yayıncıların aksine düz bir mikrofonla değil, özenilmiş ve işlenmiş bir mikrofonla iş yapıyor olacaksınız.

 

MİKROFON SÜNGERİ BASKI İÇİN MODELLER

 

Mikrofon süngeri baskı tekniği ile logo uygulaması yaparken hangi modeller uygun olur diye bir soru aklınıza gelebilir. Bu konuda rahat olun, zira pek çok farklı modele bu uygulama yapılabilir. Sünger modeli seçerken asıl dikkat etmeniz gereken sizin ne tür içerikle yayın yapacağınızdır. Zira bazı sünger modelleri bazı içeriklerle özdeşleşmiştir.

 

Örneğin silindir sünger modeli… Bu model haber kanalları tarafından sıklıkla kullanılan bir modeldir. Silindir şeklinde olan bu süngerler uzun bir yapıya sahiptir.

 

Genel yayın yapan kanalların haber programlarında ise kare formuna sahip mikrofon süngerleri sık sık kullanılır.

 

Yuvarlak mikrofon süngeri ile elips şeklinde olanlar ise hemen her türlü içerikte görülür. Zaten mikrofon denildiği zaman akla gelen ilk model yuvarlak modeldir.

 

Siz de içeriğinizin türüne göre bir model seçerseniz, daha isabetli bir adım atabilirsiniz.

 

MİKROFON SÜNGERİ BASKI UYGULAMASI YAPTIRIRKEN

 

Mikrofon süngeri baskı  uygulaması yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan biri, tecrübeli bir firma ile çalışmanız gerekir. Tecrübe bu işte önemlidir, çünkü süngere baskı işinde kötü uygulama kendini direkt olarak belli eder.

 

Süngere logo baskısı iyi uygulandığı zaman markanıza ne kadar katkı sağlarsa kötü uygulandığı aman da zarar verir. Soluk, çerçevelerden taşmış ya da dağınık bir şekilde boyanmış bir logo baskısını da izleyiciler direkt olarak görür ve bu da hakkınızda olumsuz görüşe sebep olur.

 

Bu sebeple mikrofon süngeri baskı işlemi için tecrübeli firmalar seçmeniz önemlidir.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?